Nowe spektakle Teatru Żydowskiego

Teatr Żydowski przeniesie się do Fabryki Trzciny na warszawskiej Pradze. Zanim jednak do tego dojdzie, spektakle wystawiane będą w Klubie Dowództwa Garnizonu oraz w Warszawskiej Operze Kameralnej. Warszawska publiczność zobaczy znane i lubiane przedstawienia już 20 października. Sprzedaż biletów ruszyła 22 września.

Zobaczymy hity kabaretowo-muzyczne i rewiowe, które niezmiennie przyciągają publiczność, jak „Kamienica na Nalewkach” (20-24 października w Garnizonie), „Dla mnie bomba” (27-31 października w Operze Kameralnej), „Marienbad” (4-6 listopada w Garnizonie) w związku z obchodami 100-lecia śmierci Szolema Alejchema i „Bonjour Monsieur Chagall” (10-14 listopada w Operze Kameralnej). Bilety są już do nabycia na stronie: http://www.teatr-zydowski.art.pl/.

– W nowym sezonie planujemy sześć nowych premier, czemu poświęcona będzie planowana w październiku konferencja prasowa. W styczniu wracamy do pracy nad „Sklepem przy głównej ulicy” Łukasza Kosa z Danutą Szaflarską w roli głównej, a następnie planujemy premierę „Golema” Mai Kleczewskiej i Łukasza Chotkowskiego, czy „Szabasową Dziewczynę” Daniela Simona w reż. Marcina Sławińskiego – mówi dyrektor Gołda Tencer.