Ferie zimowe w Muzeum Galicja

Zapraszamy do korzystania z oferty Żydowskiego Muzeum Galicja w Krakowie (ul. Dajwór 18) w czasie ferii zimowych.

Niedziela, 5.02.2017, godz. 11

Rodzinna Niedziela: Latarnia Magiczna – pokaz teatralny z warsztatami

Latarnia Magiczna przenosi uczestników w zaczarowany świat pierwszych seansów projekcyjnych, do świata pierwotnych technik animacji i projekcji – przypomina o dziecięcym zachwycie i pierwszych olśnieniach, kiedy funkcjonalność nauki łączy się z cudem poznawania świata.

W języku polskim. Wiek dzieci: 5+. Rezerwacje: recepcja@galiciajewishmuseum.org, tel. 12 421 68 42. Bilet rodzinny: 10 zł (dziecko + opiekun)

Wtorek, 7.02.2017, czwartek, 9.02.2017, godz. 10

„Galicja dookoła świata!” – ferie w Żydowskim Muzeum Galicja

Kto powiedział, że ferie spędzone w mieście muszą być nudne, a podróżowanie wymaga czasu i pieniędzy? Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do Żydowskiego Muzeum Galicja, gdzie podczas warsztatów plastycznych wspólnie… wyruszymy w świat! Pierwszego dnia odwiedzimy słoneczną Afrykę, poznamy tamtejsze zwierzęta i z własnoręcznie wykonanymi kukiełkami zorganizujemy teatrzyk. Drugiego dnia wykonamy korzenne rangoli, przy użyciu aromatycznych przypraw przywiezionych z odległych krańców świata.

Rezerwacje: katarzyna.kotula@galiciajewishmuseum, tel. 12 421 68 42. W języku polskim. Udział w warsztatach jest bezpłatny.