Międzynarodowy program żydowskich przyjaciół korespondencyjnych

Zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Międzynarodowy program, którego celem jest łączenie Żydów z różnych krajów w ramach korespondencyjnej przyjaźni, przyjmuje uczestników. Mogą do niego dołączyć osoby, które są zainteresowane poznaniem żydowskich znajomych z innych krajów.

Wszyscy uczestnicy, którzy się zarejestrują, zostaną dopasowani do kogoś w podobnym wieku z innego kraju. Uczestnicy mogą komunikować się ze swoim przyjacielem korespondencyjnym wirtualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej, rozmów wideo lub tradycyjnych listów.

Uczestnicy będą mieli okazję poznać życie Żydów na całym świecie, jednocześnie budując nowe przyjaźnie. Program dodatkowo angażuje uczestników poprzez wysyłanie comiesięcznych tematów do rozmów, które mogą omówić z nowymi znajomymi, dzielenie się przepisami na żydowskie potrawy i ciekawostkami.

Ponadto istnieje szansa, że ​​korespondencyjni znajomi spotkają się z innymi parami korespondentów podczas wydarzeń online.

Program jest bezpłatny i otwarty dla Żydów w każdym wieku, którzy potrafią czytać i pisać w języku angielskim.

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/LcGsvVxTeG7nobsq5

Strona programu na FB https://www.facebook.com/GlobalJewishPenPalProgram/

Międzynarodowy program żydowskich przyjaciół korespondencyjnych łączy i wzmacnia społeczność żydowską poprzez budowanie indywidualnych interakcji. Program oferuje różne możliwości poznania życia Żydów na całym świecie. Jego pomysłodawczynią jest Madison Jackson, która ma 22 lata, pochodzi z Cleveland w stanie Ohio i interesuje się życiem Żydów w krajach na całym świecie.