Międlar składa doniesienie na Dawida Wildsteina

Jacek Międlar

Ksiądz Jacek Międlar namawia do podpisywania petycji dotyczącej zdelegalizowania Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Jednocześnie poinformował, że złożył dwa zawiadomienia do prokuratury w sprawie Rafała Gawła, dyrektora teatru TrzyRzecze, i Dawida Wildsteina z TVP Info. Międlar liczy na pozytywny odzew w czasie, kiedy “wymiar sprawiedliwości jest dość obiektywny”.

miedlar

– Ten internetowy ośrodek bezkarnie obraża katolików, patriotów i narodowców, nazywając ich ksenofobami, antysemitami, rasistami. Imputuje nam jakobyśmy chcieli partycypować w Holokauście, na co w żadnym wypadku zgodzić się nie możemy – mówi Międlar w filmiku umieszczonym na swoim kanale na YouTubie.

– Jesteśmy otwarci na drugiego człowieka, jednak traktujemy właściwie i z właściwą nienawiścią ideologie, które nijak się mają do Ewangelii, do poszanowania drugiego człowieka – informuje Międlar.

Dawida Wildsteina nazywa “starszym bratem w wierze”, który na Facebooku go obraził. Stąd zawiadomienie do prokuratury.

– Wykorzystajmy ten czas, kiedy wymiar sprawiedliwości jest dość obiektywny i wykończmy ich tak, jak oni próbują i próbowali nas wykańczać – kończy swoje nagranie Międlar.