„Szosza” Teatru Żydowskiego w specjalnej cenie na Dzień Seniora

20 października w całej Europie obchodzony jest Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji Teatr Żydowski przygotował dla widzów niespodziankę. Każdy widz może nabyć bilety na spektakl pt. „Szosza” w reżyserii Karoliny Kirsz w cenie 20 zł! Pokazy odbędą się gościnnie w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa w dniach 20-22 października.

O czym jest spektakl? Aron Greidinger, syn ortodoksyjnych Żydów, ucieka w świat nowoczesności, samospełnienia i hedonizmu. Jako początkujący pisarz błąka się po ulicach Warszawy, szukając literackiego natchnienia i odwiedzając swoje liczne kochanki. Jednak nie potrafi zapomnieć o Szoszy, dziwnej dziewczynce, z którą się wychował…

Spektakl zadaje pytanie o miejsce tradycji w naszym życiu. Pragniemy wyzwolić się z jej okowów, zyskać wolność, ale płacimy za to wysoką cenę – jest nią poczucie pustki i osamotnienia. Świat zmierza tanecznym krokiem do katastrofy, istniejący porządek chwieje się w posadach, a wszyscy tylko pragną „zanurzyć się na chwilę w rozkoszy nim nie znikną na wieki”.

Strona www spektaklu (recenzje, zdjęcia, więcej informacji): http://www.teatr-zydowski.art.pl/spektakl/szosza Kolejne terminy: pt. 20, sob. 21, nd. 22 października 2017 r. (spektakle w niedziele o g. 18.00, w pozostałe dni o g. 19.00)
Miejsce: Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa, aleja Niepodległości 141A
Bilety: w październiku 2017 roku wyjątkowo z okazji Europejskiego Dnia Seniora w cenie 20 zł dla wszystkich
Rezerwacja biletów pod numerem tel.: (22) 526 20 34, (22) 850 56 56 i bow@teatr-zydowski.art.pl oraz online http://www.teatr-zydowski.art.pl/