“Królowa piękności z Jerozolimy” – nowy serial z gwiazdą Shtisla

Kadr z serialu "Królowa piękności z Jerozolimy"

Ekipa Yes Studios – odpowiedzialna za produkcję serialu “Shtisel” – pracuje nad “Królową piękności z Jerozolimy”, w której usłyszymy dialogi po hebrajsku, angielsku, turecku, arabsku oraz w ladino.

Daty premiery jeszcze nie podano, ale prawdopodobnie w Izraelu nowy serial będzie można zobaczyć jeszcze w tym roku. Główną rolę gra w nim Michael Aloni. Fani izraelskich filmów z pewnością poznają też innych popularnych aktorów.

Akcja “Królowej…” została umieszczona w Jerozolimie na przestrzeni kilkudziesięciu lat – przed powstaniem państwa izraelskiego, jak i już po jego ustanowieniu. Fabuła koncentruje się wokół sefardyjskiej rodziny Ermosa, którą prześladuje przekleństwo: jej członkowie wchodzą w związki małżeńskie pozbawione miłości.

Michael Aloni gra Gabriela Ermosę i bierze ślub z kobietą, której nie darzy uczuciem. Jak dowiadujemy się z klipu zapowiadającego serial, zakochany jest w kimś zupełnie innym.

W “Królowej…” ma nie zabraknąć namiętności. Będą też sceny walk arabsko-żydowskich, opowieść o wojnie o niepodległość i spojrzenie na to, jak zmagania wpłynęły na mieszkańców Jerozolimy.

Nie podano, czy serial będzie również dostępny na platformie Netflix.

Newsletter

Wpisz poniżej swój e-mail, a nie przegapisz najważniejszych artykułów!